X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER FETÖ'nün kalesi o kuruma devrediliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

FETÖ'nün kalesi o kuruma devrediliyor

  • Giriş Tarihi: 2.11.2016 13:14 Güncelleme Tarihi: 2.11.2016 13:23
FETÖ'nün kalesi o kuruma devrediliyor
FETÖ'nün kalesi o kuruma devrediliyor

Fetullahçı Terör Örgütü’nün bütün kirli operasyonlarının planlandığı bina olan Altunizade FEM Dershanesi Maarif Vakfı’na devredildi. FETÖ’nün yurt dışındaki ihanet yuvalarının Türkiye’ye devredilmesi için yoğun bir çalışma yürüten Maarif Vakfı, Altunizade FEM Dershanesi’ni vakıf merkezi olarak kullanacak.

FETÖ'nün bir ihanet yuvası daha temizleniyor. Fetullahçı Terör Örgütü'nün bütün kirli operasyonlarının planlandığı bina olan Altunizade FEM Dershanesi Maarif Vakfı'na devredildi. FETÖ'nün yurt dışındaki ihanet yuvalarının Türkiye'ye devredilmesi için yoğun bir çalışma yürüten Maarif Vakfı, Altunizade FEM Dershanesi'ni vakıf merkezi olarak kullanacak.

KAPATILAN FETÖ OKULLARINI MAARİF VAKFI DEVRALIYOR

Geçtiğimiz yıl Prof. Birol Güven Başkanlığı'nda kurulan Maarif Vakfı, özerk bir kurum olarak Türkiye adına yurt dışındaki eğitim faaliyetini yürütecek. Türkiye adına yurtdışında eğitim faaliyetlerini organize etmeye tek yetkili kurum olarak faaliyet gösteren Maarif Vakfı, kapatılan FETÖ okullarının devir almanın yanı sıra yeni okullar açarak Türkiye kültürünü tüm dünyaya yaymayı hedefliyor.