Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ'nün kalesi o kuruma devrediliyor

Fetullahçı Terör Örgütü’nün bütün kirli operasyonlarının planlandığı bina olan Altunizade FEM Dershanesi Maarif Vakfı’na devredildi. FETÖ’nün yurt dışındaki ihanet yuvalarının Türkiye’ye devredilmesi için yoğun bir çalışma yürüten Maarif Vakfı, Altunizade FEM Dershanesi’ni vakıf merkezi olarak kullanacak.

Giriş Tarihi: 2.11.2016 13:14 Güncelleme Tarihi: 2.11.2016 13:23
FETÖ'nün kalesi o kuruma devrediliyor

FETÖ'nün bir ihanet yuvası daha temizleniyor. Fetullahçı Terör Örgütü'nün bütün kirli operasyonlarının planlandığı bina olan Altunizade FEM Dershanesi Maarif Vakfı'na devredildi. FETÖ'nün yurt dışındaki ihanet yuvalarının Türkiye'ye devredilmesi için yoğun bir çalışma yürüten Maarif Vakfı, Altunizade FEM Dershanesi'ni vakıf merkezi olarak kullanacak.

KAPATILAN FETÖ OKULLARINI MAARİF VAKFI DEVRALIYOR

Geçtiğimiz yıl Prof. Birol Güven Başkanlığı'nda kurulan Maarif Vakfı, özerk bir kurum olarak Türkiye adına yurt dışındaki eğitim faaliyetini yürütecek. Türkiye adına yurtdışında eğitim faaliyetlerini organize etmeye tek yetkili kurum olarak faaliyet gösteren Maarif Vakfı, kapatılan FETÖ okullarının devir almanın yanı sıra yeni okullar açarak Türkiye kültürünü tüm dünyaya yaymayı hedefliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün kalesi o kuruma devrediliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN