X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Aksoy Ortaokulundan Okul Müdürlerine Özel Hediye
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Aksoy Ortaokulundan Okul Müdürlerine Özel Hediye

  • Giriş Tarihi: 22.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 11:09
ESENLER AKSOY ORTAOKULU VE AKSOY İMAM HATİP ORTAOKULU BİNALARININ GÜÇLENDİRME ÇALIŞMASININ YAPILDIĞI 2014-2015 EĞİTİM YILININ İLK DÖNEMİNDE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPAN ÜÇ OKUL MÜDÜRÜ İÇİN BİR ŞÜKRAN PROGRAMI DÜZENLENDİ. OKUL MÜDÜRLER
Aksoy Ortaokulundan Okul Müdürlerine Özel Hediye

Esenler Aksoy Ortaokulu ve Aksoy İmam Hatip Ortaokulu binalarının güçlendirme çalışmasının yapıldığı 2014-2015 eğitim yılının ilk döneminde öğretmen ve öğrencilerine ev sahipliği yapan üç okul müdürü için bir şükran programı düzenlendi. Yenilenen okulun konferans salonunda İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerinden Soner Genç’in rehberliğinde İmam Hatip öğrencilerinin hazırladığı bir program yapıldı. Programda, 100. yılının kutlandığı Çanakkale Destanı çerçevesinde şehitler için Kur’an-ı Kerim ve şiirler okundu, ilahiler söylendi.
Okul müdürü Mahmut Balcı, Çanakkale ruhu etrafında bir araya gelmenin önemine değindi, programda görev alanlara teşekkür etti. Şükran programına katılan okul müdürleri de söz alarak kendileri için bir kahvaltı ve böyle güzel bir programın düzenlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.
Okul müdürlerine Aksoy Ortaokulu görsel tasarım dersi öğretmenleri Mediha Yılmazer, Ümmühan Yüce ve Cansu Demirel Güner’in derslerde öğrencilere yaptırdıkları çerçevelenmiş Türk bayrakları hediye edildi.
Müdür yardımcıları Kenan Sever, Emin Çelikbaş ve Salih Köseoğlu’nun da katıldığı program okulun girişinde açılan Çanakkale sergisinin gezilmesi ve çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.