Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aksoy Ortaokulundan Okul Müdürlerine Özel Hediye

Giriş Tarihi: 22.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 11:09
Aksoy Ortaokulundan Okul Müdürlerine Özel Hediye
Esenler Aksoy Ortaokulu ve Aksoy İmam Hatip Ortaokulu binalarının güçlendirme çalışmasının yapıldığı 2014-2015 eğitim yılının ilk döneminde öğretmen ve öğrencilerine ev sahipliği yapan üç okul müdürü için bir şükran programı düzenlendi. Yenilenen okulun konferans salonunda İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerinden Soner Genç’in rehberliğinde İmam Hatip öğrencilerinin hazırladığı bir program yapıldı. Programda, 100. yılının kutlandığı Çanakkale Destanı çerçevesinde şehitler için Kur’an-ı Kerim ve şiirler okundu, ilahiler söylendi.
Okul müdürü Mahmut Balcı, Çanakkale ruhu etrafında bir araya gelmenin önemine değindi, programda görev alanlara teşekkür etti. Şükran programına katılan okul müdürleri de söz alarak kendileri için bir kahvaltı ve böyle güzel bir programın düzenlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.
Okul müdürlerine Aksoy Ortaokulu görsel tasarım dersi öğretmenleri Mediha Yılmazer, Ümmühan Yüce ve Cansu Demirel Güner’in derslerde öğrencilere yaptırdıkları çerçevelenmiş Türk bayrakları hediye edildi.
Müdür yardımcıları Kenan Sever, Emin Çelikbaş ve Salih Köseoğlu’nun da katıldığı program okulun girişinde açılan Çanakkale sergisinin gezilmesi ve çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aksoy Ortaokulundan Okul Müdürlerine Özel Hediye
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN