X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tarz Sahibi Mekanlara Vintage Parkeler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tarz Sahibi Mekanlara Vintage Parkeler

  • Giriş Tarihi: 21.7.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 08:54
PELİ PARQUET'DEN TARZ SAHİBİ MEKANLARA UZUN ÖMÜRLÜ VİNTAGE PARKELERLE YENİ BİR SOLUK GELİYOR.
Tarz Sahibi Mekanlara Vintage Parkeler

Peli Parquet’den tarz sahibi mekânlara uzun ömürlü Vintage ile yeni bir soluk geliyor.
5 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye parke sektöründe ilk üçe giren ve ürün çeşidi, ebat, renk, kalınlık ve desenleriyle pazara yön veren Peli Parquet ailesi 2015 itibariyle yeni çıkardığı Vintage koleksiyonuyla, parke algısını değiştirmeye, yenilikler getirmeye kararlı.
Peli Parquet’ın daima yeniliğe ve özgünlüğe önem verdiğini ve Vintage serisinin diğer koleksiyonlarından en büyük farkının mekânlara ve zeminlere sunduğu farklı hava olacağını belirten Peli Parquet Pazarlama ve Ürün Geliştirme Müdürü Mehmet Karahasanoğlu “Bu koleksiyon evlerine tek dokunuşla modernlik getirmek isteyenlerin sıra dışı modern mekânların, sıra dışı koleksiyonu” dedi.
“Vintage Collection, 33. Sınıf AC5 yüzey ve 4 renkten oluşan sıra dışı desenlere sahip özel bir koleksiyon. Bu koleksiyon özellikle mimarların, mağaza zincirleri olan markaların, evinde ya da ofisinde sıra dışı zeminler görmek isteyen tüketicilerin tercih edebileceği bir ürün grubu olacak” diyen Karahasanoğlu sözlerine şöyle devam etti; “Bir tarzı olan cafe ve restoran gibi mekânlar bu koleksiyonu, hem renkleri ve hem de yüksek aşınma yüzeyi sayesinde yoğun ayak trafiği olan alanlarda daha uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edeceklerdir.”