Tarz Sahibi Mekanlara Vintage Parkeler

Giriş Tarihi: 21.7.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 08:54
Tarz Sahibi Mekanlara Vintage Parkeler
Peli Parquet’den tarz sahibi mekânlara uzun ömürlü Vintage ile yeni bir soluk geliyor.
5 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye parke sektöründe ilk üçe giren ve ürün çeşidi, ebat, renk, kalınlık ve desenleriyle pazara yön veren Peli Parquet ailesi 2015 itibariyle yeni çıkardığı Vintage koleksiyonuyla, parke algısını değiştirmeye, yenilikler getirmeye kararlı.
Peli Parquet’ın daima yeniliğe ve özgünlüğe önem verdiğini ve Vintage serisinin diğer koleksiyonlarından en büyük farkının mekânlara ve zeminlere sunduğu farklı hava olacağını belirten Peli Parquet Pazarlama ve Ürün Geliştirme Müdürü Mehmet Karahasanoğlu “Bu koleksiyon evlerine tek dokunuşla modernlik getirmek isteyenlerin sıra dışı modern mekânların, sıra dışı koleksiyonu” dedi.
“Vintage Collection, 33. Sınıf AC5 yüzey ve 4 renkten oluşan sıra dışı desenlere sahip özel bir koleksiyon. Bu koleksiyon özellikle mimarların, mağaza zincirleri olan markaların, evinde ya da ofisinde sıra dışı zeminler görmek isteyen tüketicilerin tercih edebileceği bir ürün grubu olacak” diyen Karahasanoğlu sözlerine şöyle devam etti; “Bir tarzı olan cafe ve restoran gibi mekânlar bu koleksiyonu, hem renkleri ve hem de yüksek aşınma yüzeyi sayesinde yoğun ayak trafiği olan alanlarda daha uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edeceklerdir.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarz Sahibi Mekanlara Vintage Parkeler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN