X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Konmuhder’den Karabulut’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Konmuhder’den Karabulut’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 19:18
KONYA MUHASEBE HUKUK EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ BAŞKANI CELAL EMİROĞLU VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, BAŞBAKANLIK BASIN-YAYIN VE ENFORMASYON KONYA İL MÜDÜRÜ TUNCAY KARABULUT’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Konmuhder’den Karabulut’a Ziyaret

Muhasebe Hukuk Eğitim ve Kültür Derneği (KONMUHDER) Başkanı Celal Emiroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürü Tuncay Karabulut’u makamında ziyaret etti.
Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren, KONMUHDER Başkanı Celal Emiroğlu, “Mükelleflerimizin işlerini kolaylaştırmak amacıyla yapılan yenilikler ve muhasebe mevzuatında zaman zaman yapılan değişiklikleri üyelerimiz ile paylaşarak güncelliyoruz. Önemli konular hakkında uzman kişilerin danışmanlığında seminer düzenleyerek üyelerimizi bilgilendiriyoruz. Bunun yanında kültürel etkinliklerde düzenleyerek birlik ve beraberliğimizin daimi noktasında önemli kazanımlar sağlıyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tuncay Karablut, ise müdürlük olarak dernek çalışmalarında her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Karabulut, Dernek Başkanı Celal Emiroğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.