X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Turan’dan Kadınlar Günü Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Turan’dan Kadınlar Günü Mesajı

  • Giriş Tarihi: 8.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 15:14
KONYA SMMMO BAŞKANI İSMAİL TURAN, BAŞARILI BİREYLERİN YETİŞMESİ İÇİN KADINLARIN, EĞİTİMLİ, HUZURLU VE KENDİNE GÜVEN DUYAR BİR YAPIDA OLMASI GEREKTİĞİNİ BİLDİRDİ.
Başkan Turan’dan Kadınlar Günü Mesajı

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı İsmail Turan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Konya SMMMO Başkanı İsmail Turan, başarılı bireylerin yetişmesi için kadınların, eğitimli, huzurlu ve kendine güven duyar bir yapıda olması gerektiğini söyledi. Kadınların sorumluluklarını başarıyla yerine getirebilmeleri için en iyi şekilde desteklenmeleri gerektiğini belirten Turan, ’’Kadınların yeterli hak ve özgürlüğe sahip olmaları, en önemlisi son zamanlarda gündemden düşmeyen şiddet ve ayrımcılığa uğramamaları gerekmektedir’’ dedi. Turan, mesajında şu görüşlere yer verdi: ’’Bu bilincin yerleşmesiyle birlikte kadınların eğitim, iş, bilim siyaset gibi alanlarda karşılaştıkları her türlü engel ortadan kalkacak ve kadınlar için huzurlu yaşam ortamı sağlanacaktır. Bu vesileyle başta bayan meslektaşlarım olmak üzere tüm hanımlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu barış içinde bir gelecek diliyorum’’ dedi.