X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tuzlukçu Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Spora Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tuzlukçu Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Spora Destek

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 17:29 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 20:32
TUZLUKÇU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ‘SPORU SEVELİM, SEVDİRELİM PROJESİ’ KAPSAMINDA OKULLARIN TÜM SINIF VE ŞUBELERİNE BEDEN EĞİTİMİ DERSLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE SPOR MALZEMELERİ VERİLDİ.
Tuzlukçu Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Spora Destek

’nın Tuzlukçu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ‘Sporu Sevelim, Sevdirelim Projesi’ kapsamında okulların tüm sınıf ve şubelerine beden eğitimi derslerinde kullanılmak üzere spor malzemeleri verildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Gülcü, “İlçemiz okullarındaki her sınıfa ve şubeye spor malzemeleri vererek ‘Sporu Sevelim, Sevdirelim Projesi’ kapsamında bir çalışma başlattık. Böylelikle hem okullarımızın ihtiyacı olan spor malzemeleri temin edildi, hem de proje kapsamında sporu sevdirme, spor yaptırma ve spora karşı yeteneği olan öğrencilerimizi desteklemek istiyoruz. Okullarımıza proje kapsamına her sınıfa ve şubeye basketbol, futbol, voleybol topları, jimnastik minderleri, masa tenisi takımları verildi. Böylelikle tüm okullarımızın ihtiyaçları giderilerek proje kapsamında çalışmalarımız başlamış oldu. Çalışmalarımızda bizlere destek ve katkı sağlayan İlçe Kaymakamımız Nur Sevinç Özbek’e teşekkür ederim” dedi.