X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Huğlu’nun Sorunları Çözülecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Huğlu’nun Sorunları Çözülecek

  • Giriş Tarihi: 4.4.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
KONYA’NIN BEYŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKANI MURAT ÖZALTUN, ‘YERİNDE YÖNETİM, YERİNDE HİZMET’ PROGRAMI KAPSAMINDA İLÇEYE BAĞLI HUĞLU MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ.
Huğlu’nun Sorunları Çözülecek

’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, ‘Yerinde Yönetim, Yerinde Hizmet’ programı kapsamında ilçeye bağlı Huğlu mahallesini ziyaret etti.
Sorunları yerinde tespit ederek, en kısa sürede çözüme kavuşturmak için gerçekleştirilen Huğlu Mahallesi ziyaretine Başkan Özaltun’un yanı sıra başkan yardımcısı Halim Gümüşel, AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Şenol, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Can, Belediye Birim Amirleri ve personeli katıldı.
Eski Belediye hizmet binasında mahalle sakinleriyle bir araya gelerek taleplerini dinleyen Başkan Özaltun heyetle birlikte mahallelerde sokak sokak gezip sorunları yerinde tespit etti, ilgili birim amirlerine sorunların bir an önce çözülmesi için talimatlar verdi.
Mahallelerin sorunlarını, vatandaşın öneri ve isteklerini bizzat yerinde görüp, dinlemek için ziyaretlerine devam ettiklerini ifade eden Başkan Özaltun, “Huğlu’nun öncelikli sorunları arasında yer alan TOKİ, Küçük Sanayi Sitesi ve diğer konuların yakın takipçisiyiz, sorunların en kısa zamanda çözülme kavuşturulması için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.
Huğlu Mahallesi halkının göstermiş olduğu ilgi ve desteğe teşekkür eden Başkan Özaltun ‘Yerinde Yönetim Yerinde Hizmet’ projesi kapsamında mahalle ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi.