X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adana’daki Ereğlililerden Başkan Özgüven’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Adana’daki Ereğlililerden Başkan Özgüven’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:36
ADANA KONYA EREĞLİLİLER KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN ÖZGÜVEN’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Adana’daki Ereğlililerden Başkan Özgüven’e Ziyaret

Adana Ereğlililer Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i makamında ziyaret etti.
Dernek Başkanı Talip Pektaş ve beraberindeki dernek üyeleri, gurbette yaşayan Ereğlililer olarak her zaman Ereğli özlemi içerisinde olduklarını ancak Ereğli’yi hiçbir zaman unutmadıklarını ve Ereğli için yapılması gereken ne varsa yapmak için destek olacaklarını belirtti.
Başkan Özgüven ve ekibinin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ifade eden Pektaş, yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını söyledi.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özgüven ise, “Ereğli için birlik olmak zorundayız” dedi.
“Çukurova’nın şalgamı meşhurdur. Ama şalgamın hammaddesi Ereğli’den karşılanıyor” diye konuşan Özgüven, şalgamın hammaddesinin siyah havuç olduğunu ifade etti. Ereğli’nin kendisine has ürünleri olan siyah havuç, beyaz kiraz gibi ürünleri en iyi şekilde değerlendirmek gerektiğini ifade eden Özgüven, çeşitli projelerle bu ürünlerin değerlerinin artmasını sağlayacaklarını sözlerine ekledi.