X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Özgüven’den Üç Aylar Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Özgüven’den Üç Aylar Mesajı

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 17:31
KONYA’NIN EREĞLİ İLÇE BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN ÖZGÜVEN MÜBAREK ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICI NEDENİYLE YAYIMLADIĞI MESAJDA ÜÇ AYLARIN İSLAM ALEMİNİN BARIŞ VE HUZURUNA VESİLE OLMASINI DİLEDİ.
Özgüven’den Üç Aylar Mesajı

’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven mübarek üç ayların başlangıcı nedeniyle yayımladığı mesajda üç ayların İslam aleminin barış ve huzuruna vesile olmasını diledi.
Başkan Özgüven, mesajında, Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içerisine alan, bereket ve huzur dolu günlerin başlangıcı olan üç ayları idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Bu mübarek günlere tekrar erişmiş olmanın sonsuz huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu aylar maneviyatın ve dini duyguların yoğunluk kazandığı, dayanışma, yardımlaşma, merhamet hislerimizin en üst noktaya ulaştığı, iyiliklerin ve güzelliklerin arttığı aylardır. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni de içerisinde barındıran bu aylarda rahmet kapıları sonuna kadar açılır. Bu ayları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle üç ayların, İslam aleminin ve milletimizin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olması temenni ederim” dedi.