X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cihanbeyli’de Mahallere Park Yapılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cihanbeyli’de Mahallere Park Yapılıyor

  • Giriş Tarihi: 21.4.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 14:10
KONYA’NIN CİHANBEYLİ İLÇE BELEDİYESİ VE KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİ İLE İLÇEYE BAĞLI MAHALLELERE ÇOCUK PARKI VE YEŞİL ALAN ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI.
Cihanbeyli’de Mahallere Park Yapılıyor

’nın Cihanbeyli İlçe Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile ilçeye bağlı mahallelere çocuk parkı ve yeşil alan çalışmalarına başlandı.
Cihanbeyli’nin mahalleleri ve ilçe merkezine yapılacak olan çocuk parkı ve yeşil alan çalışmalarına Çimen ve Mutlukonak mahallelerinde başlandı.
Büyükşehir Yasasıyla birlikte belediye bünyesine katılan mahallelere de aynı titizlikle hizmet götürme gayretinde olduklarını ifade eden Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, “Büyükşehir Yasasıyla birlikte belediyeye bağlanan mahallelere hizmet götürme gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamda çocuk parkı olmayan mahallelerimizde Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte çocuk oyun alanlarının yapımına başlanmıştır. İlçemize hizmetlerinden dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tahir Akyürek’e Teşekkür ediyorum” dedi.
Çalışmaları yerinde inceleyen Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, mahalleli çocuklar ile sohbet ederek hediye dağıttı.
Çocuklar Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e ve Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale’ye teşekkür etti.