X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ereğli’de Yollar Genişletiliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ereğli’de Yollar Genişletiliyor

  • Giriş Tarihi: 26.6.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:12
KONYA EREĞLİ İLÇE BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN HIDIRLI MAHALLESİ'NE YAPILAN YOL GENİŞLETME ÇALIŞMALARI İLE TRAFİK AKIŞI DAHA GÜVENLİ HALE GELECEK.
Ereğli’de Yollar Genişletiliyor

’nın Ereğli İlçe Belediyesi yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.
Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından Hıdırlı Mahallesinde yürütülen yol genişletme çalışması ile trafik akışı daha güvenli hale getirilecek.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, “Şehir merkezine yakın ve hemşehrilerimiz tarafından sık kullanılan Hıdırlı Mahallesinde yol genişletme çalışması gerçekleştiriyoruz. Çerkez Mezarlığından İtfaiye istikametine eğimli olan yolu hem trafik açısından hem de vatandaşlarımız açısından daha güvenli hale getireceğiz. Şehrin birçok noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Daha yoğun tempoda çalışmalarımıza hız vererek halkımıza en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.
Başkan Özgüven, genişletilen yol ağının tamamlanmasıyla kaldırım çalışmalarını başlatacaklarını ve kısa sürede bu çalışmanın da tamamlanacağını sözlerine ekledi.