X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Akşehir Gülmece Parkı Sanat Atölyesine Dönüştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Akşehir Gülmece Parkı Sanat Atölyesine Dönüştü

  • Giriş Tarihi: 8.7.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
SANATA SAYGI PLATFORMU ÜYELERİ, 56. ULUSLARARASI AKŞEHİR NASREDDİN HOCA ANMA VE MİZAH GÜNLERİ KAPSAMINDA AKŞEHİR GÜLMECE PARKI'NDA ATÖLYE ÇALIŞMALARI YAPTI.
Akşehir Gülmece Parkı Sanat Atölyesine Dönüştü

56. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri kapsamında Akşehir Gülmece Parkı’nda atölye çalışmaları yapan Sanata Saygı Platformu üyeleri, açık havada yaptıkları çalışmalarla Gülmece Parkı’na adeta bir sanat atölyesine dönüştürdü.
Sanata Saygı Derneği’nin açık havada yaptıkları çalışmalar Akşehirliler tarafından da büyük ilgi görüyor. Resim, seramik, keçe, bez bebek, yazma baskı, ebru, hat sanatı, cam işleme gibi dallarda hünerlerini sergileyen sanatçılar, Akşehir Nasreddin Hoca Anma Ve Mizah Günleri kapsamında etkinliklere katılmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Yaptıkları çalışmalara Akşehirli çocukları da dahil eden sanatçılar, çocuklarla birlikte uygulamalı performanslar yapıyor.
Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Sanata Saygı Platformu üyelerinin yaptığı atölye çalışmalarını inceleyerek, sanatçılara bu güzel eserleri Akşehir’e kazandırdıkları için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.