X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ereğli’de Doğal Gaz Çalışmaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ereğli’de Doğal Gaz Çalışmaları

  • Giriş Tarihi: 11.7.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN ÖZGÜVEN, DOĞAL GAZ AĞININ YAYGINLAŞMASI İÇİN ENERYA YETKİLİLERİ İLE BİR ARAYA GELEREK FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.
Ereğli’de Doğal Gaz Çalışmaları

’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, doğal gaz ağının yaygınlaşması için Ereğli’de şehir içi doğal gaz dağıtımı yapan Enerya yetkilileri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.
Enerya Ereğli Müdürü Hüseyin Arı ile bir araya gelen Özgüven, vatandaşların doğal gaz konusunda kendilerinden talepte bulunduğunu ifade ederek, doğal gaz çalışmaları hakkında Arı’dan bilgi aldı.
Enerya Ereğli Müdürü Hüseyin Arı belirledikleri program dahilinde doğal gaz altyapı çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, vatandaşların doğal gaz kullanmalarını kendilerinin de istediğini söyledi.
Özellikle kenar mahallelerde doğal gaz talebinin arttığına dikkat çeken Başkan Özgüven, Enerya’nın hazırladığı programın biraz daha kapsamlı ve geniş bir yelpazeye hükmetmesi gerektiğini söyledi.
Vatandaşların doğal gaz konusunda ısrarcı bir yaklaşım sergilediğini vurgulayan Özgüven, Enerya’nın vatandaşlardan gelen taleplere biraz daha olumlu yaklaşmasını istedi.