X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Konya’da Erkeklerin Bayram Şıklığının Adresi Jfc Olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Erkeklerin Bayram Şıklığının Adresi Jfc Olacak

  • Giriş Tarihi: 13.7.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
JFC YÖNETİM KURULU BAŞKANI FAHRİ ÇAKIR, YAPTIĞI AÇIKLAMADA "BU FIRSATLAR BAYRAMDAN BAYRAMA KAMPANYAMIZLA ÇOK ÖZEL FİYATLARLA TÜRK TÜKETİCİSİNİ UYGUN FİYAT, KALİTE VE MODA İLE BULUŞTURACAĞIZ. 3 AL BEDAVA FIRSATI YAKALA KAMPANYAMIZIN BİR ÖRNEĞİ DAHA OL
Konya’da Erkeklerin Bayram Şıklığının Adresi Jfc Olacak

Erkek giyimin öncü markalarından JFC Store Ramazan Bayramı için çok özel bir kampanyalar hazırladı.
Herkes için ulaşılabilir bir marka hedefiyle, Türkiye genelindeki 20’den fazla mağazaya ulaşan JFC Store, ’da moda severlerle Makro AVM’de buluşuyor. Modayı yakından takip eden ve kendini ifade etmenin yeni bir yolunu arayanlara, farkı hem fiyatta hem de kalitede sunmayı amaçlayan JFC Store, Ramazan bayramı için çok özel bir kampanya hazırladı.
JFC Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, yaptığı açıklamada "Bu Fırsatlar Bayramdan Bayrama kampanyamızla çok özel fiyatlarla Türk tüketicisini uygun fiyat, kalite ve moda ile buluşturacağız. 3 al bedava fırsatı yakala kampanyamızın bir örneği daha olduğunu düşünmüyoruz mesela 99.99 TL’ye hakiki deri üç tane hakiki deri ayakkabıyı cebini, modayı ve kaliteyi sevenlerle buluşturuyoruz" ifadelerini kullandı.