X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Seydişehir Esnaf Odasından Festivale Davet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Seydişehir Esnaf Odasından Festivale Davet

  • Giriş Tarihi: 13.7.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
KONYA'NIN SEYDİŞEHİR İLÇESİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI İBRAHİM AYPAR İLÇEDE DÜZENLENECEK OLAN SEYDİŞEHİR KUĞULU FESTİVALİNE ESNAFLARI STANT AÇMALARI İÇİN DAVET ETTİ.
Seydişehir Esnaf Odasından Festivale Davet

’nın Seydişehir ilçesinde 5-9 Ağustos 2015 tarihleri arasında uzunca bir aradan sonra ilk defa gerçekleştirilecek olan Seydişehir Kuğulu Festivali’nde stant açmak üzere, Seydişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odasından üyelerine çağrı yapıldı.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Seydişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Aypar “Seydişehir tarihinde doksanlı yıllarda, 5 ağustos kalkınma bayramı adı altında birkaç kez kutlanılan etkinliklerin daha geniş kapsamlısını Seydişehir belediyesi ve Seydişehir’de faaliyetini sürdüren sivil toplum örgütlerinin organize ettiği Seydişehir Kuğulu Festivali yapma kararı alındı. Şehrimizin sosyal ve ekonomik hayatına katkı sağlamak ve şehrimizin daha iyi tanıtılmasında önemli olduğunu düşündüğümüz festivali 5-9 ağustos tarihleri arasında yapacağız. Ünlü sanatçıların konserleri, yağlı güreşler, trap atışları ve devlet sanatçıları da programa katılacak. Konya, ili ve diğer ilçelerden yoğun katılımın geleceğini düşündüğümüz bu programda ekonomik durgunluk içinde olan esnafımıza yönelik gerek reklam amaçlı ve gerekse ürünlerini satabilmeleri adına Kuğulu da kurulacak stantlarda iş yapabilmelerini sağlamış olduk ”dedi.
Aypar, bu programda ilçedeki yaşanacak ekonomik ve sosyal hareketlilikten oda üyelerinin de yararlanmaları adına taleplerini beklediklerini ifade ederek, “Stant açmak isteyen üyelerimizin bayram dönüşüne kadar taleplerini odamıza bildirmeleri gerekmektedir. Bu vesile ile festivalin şehrimiz ve insanına hayırlı olmasını, ayrıca idrak etmekte olduğumuz ramazan-ı şerif, Kadir Gecesi ve yaklaşan Ramazan Bayramı’nın tüm halkımıza ve esnafımıza mübarek olmasını cenabı Allah’tan niyaz ederim” şeklinde konuştu.