X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Rektör Gökbel, Doktor Mehmet Öz İle Görüştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Rektör Gökbel, Doktor Mehmet Öz İle Görüştü

  • Giriş Tarihi: 22.7.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. HAKKI GÖKBEL, DÜNYACA ÜNLÜ GÖĞÜS, KALP-DAMAR CERRAHİ VE TELEVİZYON SUNUCUSU PROF. DR. MEHMET ÖZ İLE İSTANBUL'DA GÖRÜŞTÜ.
Rektör Gökbel, Doktor Mehmet Öz İle Görüştü

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, dünyaca ünlü göğüs, kalp-damar cerrahi ve televizyon sunucusu Prof. Dr. Mehmet Öz ile İstanbul’da görüştü.
ABD’de yaşayan ve ülkenin en tanınan ve sevilen hekimlerinden olan Prof. Dr. Mehmet Öz’ün, akrabalarının ve yakın dostlarının bulunduğu yemekte Rektör Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Prof. Dr. Mehmet Öz ve babası Prof. Dr. Mustafa Öz ile samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Mehmet Öz, Gökbel’e babasının ve kız kardeşinin anlatımlarından kendisini tanıdığını ve babası Bozkırlı olduğu için Selçuk Üniversitesini bildiğini söyledi. Türkiye’deki ve dünyadaki üniversitelerin gelişim süreçlerinin ve girişimciliğe yönelik yapılan çalışmaların ağırlıklı olarak konuşulduğu sohbette Prof. Dr. Mehmet Öz, görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rektör Prof. Dr. Gökbel, Prof. Dr. Mehmet Öz’e Selçuk Üniversitesi’nin tarihini anlatarak, "Çift Başlı Kartal’ın Kanatları Altında Selçuk Üniversitesinin 40 Yılı" adlı kitabı hediye etti.
Hüsnü ve Ayşen Özyeğin’in ev sahipliğinde Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen yemekte Selçuk Üniversitesi tarafından Prof. Dr. Mustafa Öz’e fahri doktora payesinin verileceği törene ilişkin detaylar da konuşuldu. Yemek sonrası Prof. Dr. Mehmet Öz’ün eşi Lisa Öz’ün doğum günü kutlandı.