X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Pazarlar’da Ücretsiz 3 Bin Adet Fidan Dağıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Pazarlar’da Ücretsiz 3 Bin Adet Fidan Dağıtıldı

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:55
SİMAV ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ, ORMANCILIK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE PAZARLAR İLÇESİ CUMHURİYET MEYDANINDA BİN ADET TÜPLÜ BADEM, BİN ADET TÜPLÜ ZERDALİ VE BİN ADET ÇIPLAK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI DAĞITTI.
Pazarlar’da Ücretsiz 3 Bin Adet Fidan Dağıtıldı

Simav Orman İşletme Müdürlüğü, Pazarlar Cumhuriyet Meydanı’nda bin adet tüplü badem, bin adet tüplü zerdali ve bin adet çıplak köklü ceviz fidanı dağıttı.
Fidan dağıtım törenine Pazarlar Kaymakamı Soner Bedir, Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, Simav Orman İşletmesi Merkez Şefi Mustafa Gökan Sertkaya ve vatandaşlar katıldı.
Ormancılık günü etkinlikleri çerçevesinde bin adet tüplü badem, bin adet tüplü zerdali ve bin adet çıplak köklü ceviz fidanı görevlilerce vatandaşlara dağıtıldı.
Simav Orman İşletmesi Merkez Şefi Mustafa Gökan Sertkaya, Orman Haftası etkinlikleri çerçevesinde dağıtılan fidanların etrafı ormanlarla çevrili olan Pazarlar’ın yeşilliğine ve ekonomisine önemli bir katkı sağlayacağını söyledi.
Vatandaşların fidan dağıtımına olan ilgisinden büyük memnuniyet duyduklarını belirten Orman İşletmesi Merkez Şefi Sertkaya "Ormancılık günü etkinlikleri çerçevesinde Pazarlar İlçesinde 3 bin adet tüplü badem, tüplü zerdali ve çıplak köklü ceviz fidanı dağıttık. Fidanları dağıtarak, hep birlikte yaşadığımız kenti, ülkeyi ve dünyayı yaşanır olmaya devam ettirecek birer adım atmış olduk. Vatandaşların ilgisi bizleri memnun etti" dedi.(MB-EFE)