X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yunusemre’de Yagın Tatbikat Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yunusemre’de Yagın Tatbikat Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 31.3.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 20:37
YUNUSEMRE BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ŞEFLİĞİ'NİN ORGANİZE ETTİĞİ HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN YANGIN TATBİKATI İLE BELEDİYE ÇALIŞANLARI UYGULAMALI OLARAK BİLGİLENDİRİLDİ.
Yunusemre’de Yagın Tatbikat Yapıldı

Yunusemre Belediyesi İnsan Kaynakları Eğitim İş Sağlığı ve Güvenliği Şefliği’nin organize ettiği hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında düzenlenen yangın tatbikatı ile belediye çalışanları uygulamalı olarak bilgilendirildi.
Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Yılmazbaş, hizmetiçi eğitim seminerleri çerçevesinde gerçekleştirilen tatbikatla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "İnsan Kaynakları Eğitim İş Sağlığı ve Güvenliği Şefliğimiz’in organize etmiş olduğu eğitimde yangında kurtarılması gereken malzemelerin önceliği, yangın tüplerinin ne şekilde kullanıldığı ve müdahale şekilleri hakkında bilgilendirmede bulunuldu. Belediye personelimize verilen bu eğitimler AFAD Ekipleri tarafından verildi. Tatbikat öncesinde verilen eğitim sinevizyon eşliğinde gerçekleştirildi. Verilen yaklaşık 4 saatlik bilgi eğitiminin ardından Belediye bahçemizde düzenlenen yangın tatbikatında da olası bir yangın anında yapılması gerekenler uygulamalı olarak anlatıldı" dedi.
Hizmet içi eğitim seminerlerinin bundan sonra devam edeceğini belirten Yılmazbaş, belediye personelinin bilinçli ve her an her şeye hazırlıklı olmalarını sağlamak için çaba gösterdiklerini söyledi.