Yunusemre’de Yagın Tatbikat Yapıldı

Giriş Tarihi: 31.3.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 20:37
Yunusemre’de Yagın Tatbikat Yapıldı
Yunusemre Belediyesi İnsan Kaynakları Eğitim İş Sağlığı ve Güvenliği Şefliği’nin organize ettiği hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında düzenlenen yangın tatbikatı ile belediye çalışanları uygulamalı olarak bilgilendirildi.
Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Yılmazbaş, hizmetiçi eğitim seminerleri çerçevesinde gerçekleştirilen tatbikatla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "İnsan Kaynakları Eğitim İş Sağlığı ve Güvenliği Şefliğimiz’in organize etmiş olduğu eğitimde yangında kurtarılması gereken malzemelerin önceliği, yangın tüplerinin ne şekilde kullanıldığı ve müdahale şekilleri hakkında bilgilendirmede bulunuldu. Belediye personelimize verilen bu eğitimler AFAD Ekipleri tarafından verildi. Tatbikat öncesinde verilen eğitim sinevizyon eşliğinde gerçekleştirildi. Verilen yaklaşık 4 saatlik bilgi eğitiminin ardından Belediye bahçemizde düzenlenen yangın tatbikatında da olası bir yangın anında yapılması gerekenler uygulamalı olarak anlatıldı" dedi.
Hizmet içi eğitim seminerlerinin bundan sonra devam edeceğini belirten Yılmazbaş, belediye personelinin bilinçli ve her an her şeye hazırlıklı olmalarını sağlamak için çaba gösterdiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yunusemre’de Yagın Tatbikat Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN