X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Güzgülü Yağcılı’dan Konuklarını Ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Güzgülü Yağcılı’dan Konuklarını Ağırladı

  • Giriş Tarihi: 13.7.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ MHP GRUP BAŞKAN VEKİLİ MEHMET GÜZGÜLÜ SOMA İLÇESİNE BAĞLI YAĞCILI MAHALLESİ KÜLTÜR, DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ÜYELERİ İLE BİRARAYA GELDİ
Güzgülü Yağcılı’dan Konuklarını Ağırladı

Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Yağcılı Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Yağcılı Mesire alanı hakkındaki sorunların gündeme geldiği görüşmede, mahallenin kanalizasyon ve su deposundaki sorunlar konuşuldu. Güzgülü, Büyükşehir Belediyesi’nin 17 ilçede yaşayan vatandaşlara eşit şekilde hizmet götürmeyi amaçladığını belirterek, sorunların çözümü için aldığı talepleri ilgili daire başkanlıklarına ileteceğini söyledi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Soma ilçesine bağlı Yağcılı Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ile Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda toplantı gerçekleştirdi. Yağcılı Mahalle Muhtarı Mücahit Köse başkanlığında toplantıya katılan heyet, mahalle için önem taşıyan mesire alanı hakkındaki sorunları gündeme getirdi. Mahalle sakinleri Yağcılı’nın içme suyu deposunun bakıma ihtiyacı olduğunu ve ayrıca kanalizasyon sorunu olduğunu da dile getirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 17 ilçede yaşayan vatandaşlara eşit şekilde hizmet götürmeyi amaçladığını belirten Güzgülü, mahalle halkının taleplerini ilgili daire başkanlıklarına ileteceğini söyledi.
MESAFELER PROBLEM DEĞİL
Yağcılı Mahallesi sakinlerinin Manisa-Balıkesir istikametindeki en son mahalle olduklarını belirtmesi üzerine söz alan Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, “Bizim için mesafe problem değil. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak, tüm vatandaşlarımıza en kısa ve kaliteli şekilde hizmetlerimizi ulaştırmak için çalışıyoruz” diye konuştu.