Güzgülü Yağcılı’dan Konuklarını Ağırladı

Giriş Tarihi: 13.7.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Güzgülü Yağcılı’dan Konuklarını Ağırladı
Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Yağcılı Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Yağcılı Mesire alanı hakkındaki sorunların gündeme geldiği görüşmede, mahallenin kanalizasyon ve su deposundaki sorunlar konuşuldu. Güzgülü, Büyükşehir Belediyesi’nin 17 ilçede yaşayan vatandaşlara eşit şekilde hizmet götürmeyi amaçladığını belirterek, sorunların çözümü için aldığı talepleri ilgili daire başkanlıklarına ileteceğini söyledi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Soma ilçesine bağlı Yağcılı Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ile Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda toplantı gerçekleştirdi. Yağcılı Mahalle Muhtarı Mücahit Köse başkanlığında toplantıya katılan heyet, mahalle için önem taşıyan mesire alanı hakkındaki sorunları gündeme getirdi. Mahalle sakinleri Yağcılı’nın içme suyu deposunun bakıma ihtiyacı olduğunu ve ayrıca kanalizasyon sorunu olduğunu da dile getirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 17 ilçede yaşayan vatandaşlara eşit şekilde hizmet götürmeyi amaçladığını belirten Güzgülü, mahalle halkının taleplerini ilgili daire başkanlıklarına ileteceğini söyledi.
MESAFELER PROBLEM DEĞİL
Yağcılı Mahallesi sakinlerinin Manisa-Balıkesir istikametindeki en son mahalle olduklarını belirtmesi üzerine söz alan Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, “Bizim için mesafe problem değil. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak, tüm vatandaşlarımıza en kısa ve kaliteli şekilde hizmetlerimizi ulaştırmak için çalışıyoruz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güzgülü Yağcılı’dan Konuklarını Ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN