X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hükümetin Mardin’deki Yatırımları İncelendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hükümetin ’deki Yatırımları İncelendi

  • Giriş Tarihi: 3.4.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:54
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ) MARDİN İL BAŞKANI AV. BAHATTİN UNCU, GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI TARAFINDAN MARDİN’E KAZANDIRILACAK OLAN 2 BİN 300 KİŞİLİK KAPALI SPOR SALONU VE OLİMPİK YÜZME HAVUZU İNŞAATLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU.
Hükümetin Mardin’deki Yatırımları İncelendi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Av. Bahattin Uncu, Gençlik Spor Bakanlığı tarafından Mardin’e kazandırılacak olan 2 bin 300 kişilik kapalı spor salonu ve olimpik yüzme havuzu inşaatlarında incelemelerde bulundu.
Mevcut stadın, büyükşehir statüsü kazanmış Mardin’e yakışmadığını belirten Uncu, faaliyete geçecek olan tesislerin büyük bir boşluğu dolduracağından emin olduğunu söyledi. Uncu, "En ufak bir organizasyonda bile yetersiz kalan Atatürk Spor Salonu’nun yerine 2 bin 300 kişilik dev bir tesis kurulacak. Bu yatırımlar bizim için onur vericidir. Şehrimizde yapılan duble yollardan, hastanelere kadar ne söz verilmişse hükümetlerimiz tarafından yerine getirilmiştir. Spor salonu sözü verilmişti ama olimpik yüzme havuzu ile birlikte inşa ediliyor. AK Parti her zaman olduğu gibi burada da farkını ortaya koyuyor. Bu tesislerimizde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun AK Parti İl Kadın Kolları Kongresi’nde de değindiği gibi inşallah en kısa zamanda tamamlanıp halkımıza sunulacaktır" dedi.