X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Mardin Esnafının Yüzü Gülüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Esnafının Yüzü Gülüyor

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
ESNAF MEHMET YÜKSEL, İŞLERDEN GAYET MEMNUN OLDUKLARINI BELİRTEREK, “İNSANLARIMIZ TARİHİ MARDİN ÇARŞISI’NA GELEREK GIDADAN GİYİME, GİYİMDEN GİYECEĞE KADAR İHTİYACI OLDUĞU TÜM ÜRÜNLERİ ALIP EVİNE GÖTÜRÜYOR. ÇOK ŞÜKÜR TÜM ESNAF BU BEREKETTEN NASİBİNİ AL
Mardin Esnafının Yüzü Gülüyor

Ramazan Bayramı nedeniyle çarşı-pazara alışverişe çıkan liler, esnafın yüzünü güldürdü.
Ramazan Bayramı’na iki gün kala Tarihi Mardin Çarşısı’nda hareketlilik arttı. Bayram öncesi alışverişe çıkan vatandaşlar, esnafın yüzünü güldürdü. Alışveriş yapan vatandaşlar fiyatları ise normal buldu. Abdullah Işık adlı vatandaş, artık eskisi gibi bayram heyecanlarının kalmadığını söyledi.
Sattıkları elbiselerin kaliteli ve ucuz olduğunu dile getiren esnaf ise müşterilerin kaliteden memnun olduklarını söyledi. Esnaf Mehmet Yüksel, işlerden gayet memnun olduklarını belirterek, “İnsanlarımız Tarihi Mardin Çarşısı’na gelerek gıdadan giyime, giyimden giyeceğe kadar ihtiyacı olduğu tüm ürünleri alıp evine götürüyor. Çok şükür tüm esnaf bu bereketten nasibini aldı. Ramazan olduğu için insanların genelde iftarını açtıktan sonra geliyor. İftardan sonra başlayan alışveriş sahura kadar sürüyor” dedi.