X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dalaman Belediyesi Anadolu Lisesi’ne Kitap Desteği Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dalaman Belediyesi Anadolu Lisesi’ne Kitap Desteği Yaptı

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 11:29
DALAMAN BELEDİYESİ OKULLARA DESTEĞİNİ DEVAM EDERKEN BU KEZ İLÇEDE EĞİTİM VEREN ANADOLU LİSESİ’NE BAŞKAN MUHAMMET ŞAŞMAZ’IN TALİMATI DOĞRULTUSUNDA 100 ADET ROMAN HEDİYE EDİLDİ.
Dalaman Belediyesi Anadolu Lisesi’ne Kitap Desteği Yaptı

Dalaman Belediyesi okullara desteğini devam ederken bu kez İlçede eğitim veren Anadolu Lisesi’ne Başkan Muhammet Şaşmaz’ın talimatı doğrultusunda 100 adet roman hediye edildi.
Dalaman Belediyesi tarafından alınan romanları okula giden Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz Anadolu Lisesi öğrencilerine 100 adet Roman Kitabını teslim etti. Kitapları teslim sırasında açıklama yapan Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz; “Dalaman Belediyesi olarak her zaman okullara destek vermeğe çalışıyoruz. Bundan sonrada destek olmaya devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize hediye ettiğimiz bu romanlar inşallah raflarda durmaz ve sürekli gençlerimiz tarafından okunur. Ancak okuma seviyemizi yükselterek daha iyi bir Türkiye Cumhuriyeti hedefimize ulaşabiliriz” dedi.
Dalaman Anadolu Lisesi Müdürü Zeki Demirkol ve öğrenciler Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’a göstermiş olduğu ilgiden ve hediye ettiği kitaplardan dolayı teşekkür ettiler.