X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sokak Sanatçılarıyla Coşuyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sokak Sanatçılarıyla Coşuyorlar

  • Giriş Tarihi: 29.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
BODRUM GECELERİNDE EĞLENMEYE ÇIKAN VATANDAŞLAR GİTTİKLERİ EĞLENCE MEKANLARINDA BİTİRDİKLERİ EĞLENCELERİNE SOKAKLARDA DEVAM EDİYOR.
Sokak Sanatçılarıyla Coşuyorlar

Bodrum gecelerinde eğlenmeye çıkan vatandaşlar gittikleri eğlence mekanlarında bitirdikleri eğlencelerine sokaklarda devam ediyor.
Mart ayının sonuna geldiğimiz günlerde soğuk ve yağışlı Bodrum gecelerinde eğlenmeye çıkan vatandaşlar, özellikle Bodrum merkezini seçiyor. Bodrum Barlar Sokağı olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi, Meyhaneler Sokağı olarak bilinen Çarşı sokakta bulunan eğlence mekanlarına giden vatandaşlar işletmeler kapanana dek gönüllerince eğleniyor. Eğlence mekanlarından çıkan bazı vatandaşlar ise Bodrum sokaklarında sokak sanatçılarının seslendirdiği şarkılar ile eğlenmeye devam ediyorlar. Zaman zaman renkli görüntülerin oluştuğu sokaklarda vatandaşlar sokak sanatçılarından isteklerde bulunarak sokak ortasında dans ediyorlar.
Özellikle kalabalık gruplar gecenin sessizliğinde bir anda karşılarında buldukları sokak sanatçılarıyla birlikte coşkulu bir şekilde eğlenirken, bazı vatandaşlarda sanatçılara söyledikleri şarkılara eşlik ederek eğlencenin tadını çıkarıyor.