X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Evlilik Hayalleri 20 Yıl Sonra Gerçekleşti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Evlilik Hayalleri 20 Yıl Sonra Gerçekleşti

  • Giriş Tarihi: 31.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 22:40
MUĞLA’NIN MENTEŞE İLÇESİ KOZAĞAÇ MAHALLESİNDE 20 YILDIR İMAM NİKAHI İLE YAŞAYAN İZZET UZUNMEŞE VE FATMA UZUNMEŞE ÇİFTİ 20 YIL SONRA RESMİ NİKAH KIYDILAR.
Evlilik Hayalleri 20 Yıl Sonra Gerçekleşti

Menteşe’nin Kozağaç Mahallesinde yaşayan 52 yaşındaki İzzet Uzunmeşe ile 43 yaşındaki Fatma Uzunmeşe, 20 yıl sonra nikâh masasına oturdular. Çiftin nikahını kıyan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Kozağaç mahallemizdeki İzzet Ağabeyimiz ile Fatma Ablamız ekonomik sıkıntılar nedeniyle bir türlü resmi nikah kıyamamışlar. 20 yıldır imam nikâhı ile yaşayan çiftimizin bu süreçte 2 tane de çocukları olmuş. Belediyemiz personelleri Sağlıklı Toplum Sosyal Belediye Projesi kapsamında bu ailemizle tanışmış. Arkadaşlarımız konuyu bana aktarınca çiftimizin 20 yıllık hayalini gerçekleştirmek istedik. Bu anlamda nikâh işlemleri yapılan çiftimizin resmi nikahını da yaptık. Hayırlı olsun. ” dedi.
Menteşe Belediyesi Meclis Üyesi Nail Kızıl ve Sosyal Proje Sorumlusu Özlem Dinçer’in nikah şahitliğini yaptığı nikah Başkan Gümüş’ün makamında kıyıldı. Nikah töreninde iki evlat sahibi çift resmi olarak evli olmanın mutluluğunu yaşadılar.