X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Muhtarlar Fethiye’de Sorunlarını Anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Muhtarlar Fethiye’de Sorunlarını Anlattı

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
MUHTARLAR FETHİYE’DE SORUNLARINI ANLATTI VALİ AMİR ÇİÇEK SORUNLARINIZI DİREKT BEN TAKİP EDECEĞİM MUHTARLAR BELEDİYELERDEN YOL, AYDEMDEN ELEKTRİK İSTEDİ
Muhtarlar Fethiye’de Sorunlarını Anlattı

Valisi Amir Çiçek, Fethiye’de muhtarların sorunlarını dinledi.
Vali Amir Çiçek kaymakamlık salonunda Belediyelerin İl ve ilçe daire amirlerinin de katıldığı toplantıda sorunları tek tek dinleyip not aldırdı. Fethiye’nin mahalle muhtarları genel olarak mahallelerine yol, ara yolların bakımı, sokak lambalarının yanmaması, sıklıkla yaşanan elektrik kesintileri, alt yapı eksiklikleri bölünmüş yoldan mağduriyetlerini, kanalların temizlenmesini istedi.
Muğla Valisi Amir Çiçek köyün şehre göre daha çok hizmet istediğini kendilerinin hizmet için bulunduğunu Kaymakam’ın hizmetleri koordine edeceğini çözümlenmeyen konularda Kaymakam ve Vali’nin devreye gireceğini vatandaş odaklı hizmet anlayışı yapılacağını Bu hizmetleri yavaşlatmak isteyenlerin çıkabileceğini buna dikkat edilmesi gerektiğini söyleyerek “Cumhurbaşkanımız sağolsun. Sizlerle de buluşuyor. Artık teknolojiyi kullanacağız. Taleplerinizi valiliğimize İletişim portalında göndereceksiniz. Tembel bir bürokrat varsa işi yapmıyorsa bunun üzerine gidilecek” dedi.