X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 18. Bayındır Çiçek Festivali Sona Erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

18. Bayındır Çiçek Festivali Sona Erdi

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 15:57
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI, ÇİÇEĞİN KENTİ BAYINDIR’DA DÜZENLENEN VE BU YIL 18.Sİ YAPILAN BAYINDIR ÇİÇEK FESTİVALİNE KATILARAK STANT AÇTI.
18. Bayındır Çiçek Festivali Sona Erdi

Büyükşehir Belediyesi’nin onur konuğu İl olarak katıldığı 18. Bayındır Çiçek Festivali 5 gün boyunca düzenlenen çeşitli etkinlikler ile sona erdi. Festivaldeki Muğla Büyükşehir Belediyesi standını, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Bayındır Kaymakamı Barbaros Baran, CHP İzmir Milletvekili Adayı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, çeşitli kamu kurumları ve sivil toplum örgütleri ziyaret ettiler.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Salih Tufan konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “5 gün süren festival boyunca açık olan standımıza ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Standımıza gelen ziyaretçilere, Muğlamız, Büyükşehir Belediyemiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler verdik”