X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ortaca’da Murat Başaran Coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ortaca’da Murat Başaran Coşkusu

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 10:40
ORTACA 20. TARIM, TURİZM VE ÇEVRE FESTİVALİ’NİN İKİNCİ GÜNÜNDE SAHNE ALAN MURAT BAŞARAN, HAYRANLARI VE FESTİVAL ALANINI DOLDURAN KALABALIĞA UNUTULMAZ GECE YAŞATTI.
Ortaca’da Murat Başaran Coşkusu

Ortaca 20. Tarım, Turizm ve Çevre Festivali’nin ikinci gününde sahne alan Murat Başaran, hayranları ve festival alanını dolduran kalabalığa unutulmaz gece yaşattı.
Ortaca Belediyesi, Dalaman Belediyesi ve Ege Yolcu Dergisi’nin 6 yıldır ortaklaşa düzenlediği “Atatürk Köprüsü Dostluk ve Özlem Şenliği’nin altıncısı Dalaman Çayı üzerindeki tarihi Atatürk Köprüsü’nde yapıldı. Etkinliğe gelenlere neşeli saatler geçirmesini sağladı.
Gece festival alanında sahne alan Sanatçı Murat Başaran, 2 saatten fazla sahnede kalıp, hayranları ile birlikte şarkılarını söyledi. İki saatten fasla sahnede kalan sanatçı Murat Başaran, kendi şarkılarının dışında da sevilen şarkıları seslendirip, dinlemeye gelenlerle birlikte oynadı.
Murat Başaran’ın verdiği konserden sonra Ortaca Belediye Meclis Üyesi Süleyman Dağdelen tarafından seyirci adını çiçek verip, teşekkür etti.