X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Muğla Gen Girişimciler Bölge Toplantısına Ev Sahipliği Yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gen Girişimciler Bölge Toplantısına Ev Sahipliği Yapacak

  • Giriş Tarihi: 25.5.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 10:52
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) GENÇ GİRİŞİMCİLER BÖLGE TOPLANTISI 12-13 HAZİRAN TARİHLERİNDE MİLAS’TA YAPILACAK.
Muğla Gen Girişimciler Bölge Toplantısına Ev Sahipliği Yapacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde, Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren Muğla Genç Girişimciler İcra Komitesi (GGİK) aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Her toplantıyı bir başka ilçede yapmaya özen gösteren GGİK Yönetimi, bu kez Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) ev sahipliğinde toplandı.
Ege bölgesi bünyesinde illerin ev sahipliğinde gerçekleştirilen bölge toplantılarının bir sonraki durağı Muğla olacak. 12-13 Haziran tarihlerinde MİTSO ev sahipliğinde yapılacak bölge toplantısı hakkında görüş alışverişinde bulunan GGİK yönetimi, gerçekleştirilecek program hakkında görüş alışverişinde bulundu. İcra komitesine seçilmemiş olan kurul üyelerinin de organizasyon ve çalışmalar hakkında görüşlerinin son derece değerli olduğu vurgusunun yapıldığı toplantıda, tüm kurulun bir araya geleceği bir çalışma karar alındı.