X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bodrum’da Trafik Çilesi Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bodrum’da Trafik Çilesi Başladı

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 20:38 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:31
MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİNDE GENEL SEÇİMLERİN ARDINDAN İLK VE ORTA DERECELİ OKULLARINDA TATİLE GİRMESİYLE BİRLİKTE YERLİ TATİLCİLERİN BODRUM’A GELMEYE BAŞLAMASIYLA BİRLİKTE TRAFİK ÇİLESİ BAŞLADI.
Bodrum’da Trafik Çilesi Başladı

’nın Bodrum İlçesinde genel seçimlerin ardından ilk ve orta dereceli okullarında tatile girmesiyle birlikte yerli tatilcilerin Bodrum’a gelmeye başlamasıyla birlikte trafik çilesi başladı.
Özellikle mesai bitim saatleri ve Bodrum merkezinde halk pazarının kurulduğu Salı ve Cuma günleri Bodrum trafiğinde yaşanan yoğunluk zaman zaman trafiği durma noktasına getiriyor. Kıbrıs Şehitleri Caddesinde ki trafik kuyruğu Bodrum Heredot (Emniyet) Kavşağından Myndos (Gümbet) Kavşağına kadar uzuyor. Bodrum ilçe Emniyet Müdürlüğü trafik büro ekipleri de yoğunluğu azaltmak için kavşaklarda ışıklar haricinde trafikteki yoğunluğu azaltmaya çalışsa da çoğu aracın şehir içine gitmesi trafiği iyice kilitliyor.
Hafta sonu gerçekleşecek üniversite sınavlarından sonra Bodrum’da yerli turistlerin sayısının iyice artması bekleniyor. Bodrum’da her geçen yıl artarak büyük bir sorun haline gelmeye başlayan trafik sorununun çözülmesi için bazı kurum ve kuruluşlar toplantılar gerçekleştirse de, bu toplantılardan çıkan herhangi bir çözüm yolu olup olmadığı ise bilinmiyor.