X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Milletvekili Adayları, Öğrenci Yurdu Temel Atma Törenine Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Milletvekili Adayları, Öğrenci Yurdu Temel Atma Törenine Katıldı

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 17:31
AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI MUSTAFA AÇIKGÖZ, MURAT GÖKTÜRK VE EBUBEKİR GİZLİGİDER, NEVŞEHİRLİ HAYIRSEVER İŞ ADAMI SÜLEYMAN YAŞAR AĞAÇDİKEN TARAFINDAN H.AVNİ İNCEKARA FEN LİSESİ´NE YAPTIRILACAK OLAN 100 ÖĞRENCİ KAPASİTELİ KIZ ÖĞRENCİ PANSİ
AK Parti Milletvekili Adayları, Öğrenci Yurdu Temel Atma Törenine Katıldı

AK Parti Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehirli hayırsever iş adamı Süleyman Yaşar Ağaçdiken tarafından H.Avni İncekara Fen Lisesi´ne yaptırılacak olan 100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu inşaatının temel atma törenine katıldı.
Nevşehirli hayırsever iş adamı Süleyman Yaşar Ağaçdiken tarafından H.Avni İncekara Fen Lisesi´ne yaptırılacak olan 100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu inşaatının temelli düzenlenen törenle atıldı.
H. Avni İncekara Fen Lisesi´ne yaptırılacak olan 100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu inşaatının temel törenine Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Milli Eğitim İl Müdürü Osman Şimşek, Nevşehirli hayırsever iş adamı Süleyman Yaşar Ağaçdiken ailesi ve Eğitim camiasından çok sayıda kişi katıldı.
AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, temel atma töreninde Fen Lisesi yurt binasının Nevşehir’e hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti. (MÖZ_