Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili Adayları, Öğrenci Yurdu Temel Atma Törenine Katıldı

Giriş Tarihi: 4.5.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 17:31
AK Parti Milletvekili Adayları, Öğrenci Yurdu Temel Atma Törenine Katıldı
AK Parti Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehirli hayırsever iş adamı Süleyman Yaşar Ağaçdiken tarafından H.Avni İncekara Fen Lisesi´ne yaptırılacak olan 100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu inşaatının temel atma törenine katıldı.
Nevşehirli hayırsever iş adamı Süleyman Yaşar Ağaçdiken tarafından H.Avni İncekara Fen Lisesi´ne yaptırılacak olan 100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu inşaatının temelli düzenlenen törenle atıldı.
H. Avni İncekara Fen Lisesi´ne yaptırılacak olan 100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu inşaatının temel törenine Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Milli Eğitim İl Müdürü Osman Şimşek, Nevşehirli hayırsever iş adamı Süleyman Yaşar Ağaçdiken ailesi ve Eğitim camiasından çok sayıda kişi katıldı.
AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, temel atma töreninde Fen Lisesi yurt binasının Nevşehir’e hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti. (MÖZ_
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Milletvekili Adayları, Öğrenci Yurdu Temel Atma Törenine Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN