X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER THY Avrupa Ligi'nde 4. hafta programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'nde 4. hafta programı

  • Giriş Tarihi: 4.11.2015 14:26 Güncelleme Tarihi: 4.11.2015 14:31
THY Avrupa Ligi'nde 4. hafta programı
THY Avrupa Ligi'nde 4. hafta programı

Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki en önemli organizasyonu 'nde heyecan, dördüncü hafta maçlarıyla devam edecek.

Türkiye'yi Anadolu Efes, Darüşşafaka Doğuş, Fenerbahçe ve Pınar Karşıyaka olmak üzere 4 takımın temsil ettiği Avrupa Ligi'nde yarın ve 6 Kasım Cuma günü 12 maç oynanacak.

A Grubu'nda 2 galibiyete sahip Fenerbahçe, Sırbistan temsilcisi Kızılyıldız Telekom'a, B Grubu'nda 3'te 2 yapan Anadolu Efes ise İspanyol Laboral Kutxa'ya konuk olacak.

C Grubu'nda tek galibiyeti bulunan Pınar Karşıyaka deplasmanda Rusya'nın Lokomotiv Kuban takımına konuk olurken, D Grubu'nda tek galibiyetli Darüşşafaka Doğuş ise diğer Rus temsilcisi CSKA Moskova'yı ağırlayacak.

'nde 4. hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

A GRUBU

Yarın:

19.00 Khimki (Rusya) - Strasbourg (Fransa)

22.45 Real Madrid (İspanya) - Bayern Münih (Almanya)

6 Kasım Cuma:

22.00 Kızılyıldız Telekom (Sırbistan) - Fenerbahçe (Türkiye)

B GRUBU

Yarın:

22.45 Laboral Kutxa (İspanya) - Anadolu Efes (Türkiye)

22.45 EA7 Emporio Armani Milan (İtalya) - Cedevita Zagreb (Hırvatistan)

22.45 Olympiakos (Yunanistan) - Limoges (Fransa)

C GRUBU

6 Kasım Cuma:

20.00 Lokomotiv Kuban (Rusya) - Pınar Karşıyaka (Türkiye)

20.45 Zalgiris Kaunas (Litvanya) - Barcelona Lassa (İspanya)

21.00 Stelmet (Polonya) - Panathinaikos (Yunanistan)

D GRUBU

Yarın:

21.00 Brose Baskets (Almanya) - Maccabi FOX (İsrail)

21.00 Darüşşafaka Doğuş (Türkiye) - CSKA Moskova (Rusya)

6 Kasım Cuma:

22.45 Unicaja Malaga (İspanya) - Dinamo Banco Di Sardegne Sassari (İtalya)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.