Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Makinist misin?

Giriş Tarihi: 2.2.2013

Mutluluğunu "Yuvama döndüm" diyerek ifade eden Ziegler, "Lokomotif'te oynuyorum dediğimde 'makinist misin' diyen Ruslar vardı. Türkiye'nin kıymetini anladım" dedi

F.Bahçe'den sonra gittiği Lokomotif Moskova'da büyük sıkıntı yaşadığını belirten Ziegler, "Rus futbolcular, yabancılarla antrenmanda tek kelime konuşmuyor. Fenerbahçe'deki arkadaşlarım ise ailemin bir parçası gibi. Volkan'la Rusya'dayken de görüştük" dedi. Rusya'daki halkın futbola bakışının Türkiye'nin çok gerisinde olduğunu vurgulayan Ziegler şöyle konuştu: "Tanıştığım bir Rus'a 'Lokomotif'te oynuyorum' dediğimde, "Tren makinisti misin?' diyordu. Pasaport kontrolünde, 'Niye geldin. Ne yapacaksın' diyorlardı. Türkiye'de pasaport memuru kimliğime bakmadan benimle fotoğraf çektirdi. F.Bahçe'nin ve Türkiye'nin değerini anladım."

G.SARAY VE BEŞİKTAŞ DA İSTEDİ
Ziegler, G.Saray ve Beşiktaş'tan da teklif aldığını ancak en baştan beri çok istediği F.Bahçe'yi tercih ettiğini söyledi. Ziegler için Juventus'a 250 bin Euro ödenecek. Futbolcu ise 800 bin Euro garanti para, 10 bin Euro da maç başarı ücret alacak.


ARKADAŞINA GÖNDER
Makinist misin?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz