X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER PFDK ve Tahkim Kurulu üyeleri maçları izlesin!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

PFDK ve Tahkim Kurulu üyeleri maçları izlesin!

  • Giriş Tarihi: 9.2.2013

Hakemlere ve raporlarına güvenilmiyorsa PFDK ve Tahkim üyeleri iş bölümü yaparak maçları izlesin....

Meireles'in tükürük olayında görüntülere, Melo'nun tükürük olayında ise hakem raporuna göre ceza verildi. Doğrusu da hakem raporuna göre cezalandırmaktır. Meireles olayında da hakem Halis Özkahya' nın yazdığı rapora göre Meireles'in cezasını indirmemeliydi. Tahkim Kurulu'nun Melo olayında yanlıştan dönmesi olumlu ama iki farklı karar daha çok tartışılacağı benziyor. G.Saray-F.Bahçe derbisini yöneten Halis Özkahya'ya güven yok ama o maçta 4. hakem olan daha sonra Galatasaray-Beşiktaş derbisini yöneten Tolga Özkalfa'nın raporuna güven var. Burada Halis Özkahya ofsayta düşmüş oldu. Kulislerde Tahkim Kurulu'nun Melo olayında doğru ancak Meireles olayında yanlış karar verdiği konuşuluyor. Futbol Federasyonunun da bu konuda rahatsız olduğu belirtiliyor. Ancak federasyon sezon sonuna kadar bu kurullarla yola devam etmek niyetinde. PFDK ve Tahkim Kurulu yarın çıkıp "İstifa ediyoruz" demesinler. Çünkü istifa etmezler, istifa ettirilirler. Sonuç şu: Eğer hakemlere güvenilmiyorsa bir önerim olacak. PFDK ve Tahkim aralarında görev dağılımı yapsın. Her maçı bir üye izlesin, not alsın, rapor yazsın, hakem raporuyla karşılaştırsın. Kararını da kendileri versin. Olur mu olur...

kalan karakter 1000

MAÇKALI MAÇKALI

sizler taraflısınız, adil değilsiniz .futbolda adaleti sağlayamazsınız çünkü tarafınız belli. o yüzden görevinizi bırakmanız lazım. sayın demirören dahil sizler vakit kaybetmeden istifa edin .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.02.2013 13:10
mehmettoker mehmettoker // ADANA

Hakemler ilah mı ki her yazdıkları doğru olacak. Caner ve Meireles olayında hakemlerin yanlış yaptığı açıkça görüldü. Hatadan dönmek bir erdemdir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.02.2013 12:23
Kerem Kerem

Evet Meireles-Melo kararını veren 6-1'lik ekip. İnşallah rahat uyuyorsunuzdur, hakkımızı helal etmiyoruz!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.02.2013 09:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.