"Rakibimiz Fener değil Barcelona!"

Giriş Tarihi: 14.2.2013 10:27 Güncelleme Tarihi: 14.2.2013 10:30

Süper Lig takımlarının logolarını göstererek "Rakiplerimiz bunlar mı? Yoksa Barcelona, Manchester United mı?" diye soran Fatih Terim, Divan Kurulu'nda büyük alkış aldı

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Divan Kurulu Toplantısı'nda yaptığı konuşmayla üyelerin takdirini topladı. G.Saray'ın alt yapı sistemini tamamen yeniden yapılandırdıklarını anlatan Terim'in "Kurucumuz Ali Sami Yen'in dediği gibi alt yapıda ve devamında hedefimiz Türk takımlarını değil, Avrupa'nın elit kulüplerini geçmektir" ifadesi Divan'da büyük alkış aldı.

TERİM'DEN LOGOLU GÖNDERME!
Fath Terim sunumunda Süper Lig'de yer alan 17 tane takımın logosunu slaytta gösterip rakiplerimiz bunlar mı? Yoksa ikinci slaytta Avrupa'daki dev kulüpler Barcelona, Manchester United, Real Madrid'in logosunu göstererek, bunlar mı? diye sordu. O sırada salonda büyük alkış koptu.

FUTBOLCU DEĞİL ADAM YETİŞTİRECEĞİZ
Fatih Terim, "Ben buraya sadece şampiyonluk yaşamak için gelmedim. Alt yapı ve akademiyi düzeltmek için geldim. 2000 yılında alt yapımız daha iyiydi. Şimid daha iyisini yapabiliriz. Küçükçekmece, İstanbulspor ile sporcu yetiştirmek için anlaştık. Bizim amacımız iyi futbolcu yetiştirmek değil iyi adam yetiştirmek" dedi. Fatih Terim'in bu etkili sunumu üyeler tarafından büyük alkışla sık sık kesildi ve takdir edildi. Bazı bayan divan kongre üyeleri de gözyaşlarını tutamadı.


ARKADAŞINA GÖNDER
"Rakibimiz Fener değil Barcelona!"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz