X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Narkolepsi (Derin uyku hali)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Narkolepsi (Derin uyku hali)

  • Giriş Tarihi: 9.7.2013

Aytöre: Savunmada G.Saray kelimesi geçmiyor ama yaşadıkları paniği ve F.Bahçe fobisini anlamak mümkün değil. Arıboğan, mektubu kimin imzaladığını açıklasın bu da bize yeter

F.Bahçe'nin Hukuktan Sorumlu Yöneticisi Deniz Tolga Aytöre G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ın, "F.Bahçe'nin, Tahkim Kurulu'ndaki savunmasında G.Saray'dan Lutfi Arıboğan ve İlhan Helvacı'yı hedef alarak savunma yapacaklarını öğrendik" sözlerine yanıt verdi. İşte o açıklamalar: "F.Bahçe ne zaman bir yargılama sürecine girse, aynı camialar ve aynı kişiler kendilerini medyanın önünde buluyorlar. Bu paniği, bu F.Bahçe fobisini anlamak mümkün değil. Değerli bir camianın başkanı gerçek bilgilerle donatılmadan, bu tür açıklamalarda bulunuyor.

İFTİRA ATTIK DİYECEKLER Mİ!
Duruşmayı müteakiben savunmayı kamuoyuyla paylaşacağım. Savunmanın herhangi bir yerinde, G.Saray kelimesi geçmediği taktirde, o zaman çıkıp, "F.Bahçe'ye iftira attık ya da biz 3 Temmuz'un vazgeçilmez parçasıyız" diyecekler mi? UEFA savunmamızda kullanmamız gereken ve bizim bilmediğimiz G.Saray'a dair bir takım hususlar varsa, bunları da bize iletirlerse, seve seve kullanırız. Hal böyle değilse, burada bahsedilecek tek husus vardır, bu da; Narkolepsi'dir.

TESADÜFLER HEP BİZİ BULUYOR
Disiplin müfettişinin raporu var.
Bu raporun 5/66. sayfasında 16 Ağustos 2011 tarihli bir mektuptan bahsediliyor. Sayın Arıboğan bu mektubu kimin yazdığını, TFF adına bu mektubu kimin imzaladığını ya da mektubun içeriğini kamuoyuna açıklarsa bu bile yeter. 3 yıldır bütün tesadüfler bizi buluyor. F.Bahçe yargılanırken delillerin etkilenmesi adına bir sürü beyanda bulunuluyor. Biz malumun ilamından vazgeçtik işimize bakıyoruz."