X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 'Hesabı sorulur'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'Hesabı sorulur'

  • Giriş Tarihi: 1.8.2013

"F.Bahçe'nin oy kullanacak seyircisi çok. Onun kaygısını taşıyorsunuz da Trabzon taraftarını hesaplamıyorsunuz. Trabzonspor sevdalıları sandıkta hesap soracak"

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, katıldığı bir televizyon programında şike sürecinde Fenerbahçe'ye destek vermekle suçladığı CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında sert açıklamalar yaptı. İşte Hacıosmanoğlu'nun sözleri:
Muhalefet neredeyse UEFA'yı hain ilan etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir kulübün cezaevinden çıkan başkanını ziyaret ediyor. 'Sen komploları yendin biz yenemiyoruz' diyor. Hiç tapeleri okudu mu? Fenerbahçe'nin çok seyircisi var oy kullanacak olan. Onun kaygısını taşıyorsunuz da, Trabzonspor'un da milyonlarca taraftarı var. Onları hiç hesaba katmıyorsunuz. Oy kaygınız varsa, Trabzonspor sevdalıları sandıkta bunun hesabını soracak size.

Başbakan Erdoğan bu ülke için şans
Başbakan Erdoğan ile geçtiğimiz gün görüştüm, morali çok iyiydi. Çok güzel bir diyalog geçti aramızda. Biz zaten kendisini seviyoruz ve değer veriyoruz. Kendisine de söyledik bu ülke için bir şans olduğunu. 10 senede bu ülkeyi nereden nereye taşıdığını görüyoruz sonuçta.

Sadri Şener süreci yönetemedi
O dönemdeki Trabzonspor başkanı (Sadri Şener) adeta kupa F.Bahçe'de kalsın diye mücadele etti. Süreci yönetemedi. 6222 sayılı yasanın değişmesi için 18 takım imza verdi. Bizim başkan da imza attı kuzu kuzu. Kulübün idam fermanını imzaladı.


kalan karakter 1000

misafir misafir

bir hayal kurdunuz o hayal peşinde koşmaya devam edin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır4
cevapla 01.08.2013 14:18
M.E M.E

Siyaseti Siyasetçi,leri bu işlere karıştırman çok yalış.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır4
cevapla 01.08.2013 13:22
M.E M.E

Trabzonspor başkanı (Sadri Şener) adeta kupa F.Bahçe'de kalsın diye mücadele etti. Süreci yönetemedi. 6222 sayılı yasanın değişmesi için 18 takım imza verdi. Bizim başkan da imza attı kuzu kuzu. Kulübün idam fermanını imzaladı. Bunu söylüyorsun daha ne istiyorsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır3
cevapla 01.08.2013 13:19
M.E M.E

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz’ın Kulüpler Birliği toplantısında Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na ne söylediğini merak etmeye başladı. O gün yapılan toplantıda Hacıosmanoğlu’nun şikeyle ilgili sert suçlamaları sonrasında söz alan Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, “Sayın başkanım ahlaksızlıktan, şikeden söz ediyorsunuz. Sizin kulübünüzün yöneticilerinin aynı dönemde bize ne tekliflerle geldiğini, neler önerdiğini biliyor musunuz? Yöneticileriniz bizden iki oyuncu ayarlamaya çalıştı” karşılığını vermişti.
BUNUN HESABI KİMDEN SORULACAK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır4
cevapla 01.08.2013 13:11
sarıkayalı sarıkayalı

sende şener gibi fb yinen üğraşıyörsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır5
cevapla 01.08.2013 11:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.