'Korkak değil çok cesurum'

Giriş Tarihi: 5.8.2013

Bilic: F.Bahçe ve G.Saray'ın daha maliyetli kadrolar ama sadece kağıt üzerinde

Beşiktaş'ın Hırvat teknik direktörü Slaven Bilic, Kanaltürk'te yayınlanan 'Top Bizde' programına konuk oldu. Bilic'in açıklamalarından öne çıkan satırbaşları:
* Beşiktaş'a imza atarken kulübün olabilecek en iyi durumda olmadığını biliyordum. Başkanın uzun vadeli bir planı var ve bunun için süreklilik yakalamalıyız. Beşiktaş kült bir kulüp. Bu sadece bir türbülans.
* Ne kadar kalacağımı sadece Tanrı bilir. Trapattoni'nin bir lafı vardır: "Antrenörler ikiye ayrılır: Kovulanlar ve kovulacaklar."
* Korkak değilim, cesur biriyim. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın bizden daha maliyetli oyuncuları var ama bu tamamen kağıt üstünde böyle.
* Transferde harikayız. Futbol tarafında Önder Özen ve Semih Usta var. İzlediğimiz oyuncular var. Güçlendirmek istediğimiz bazı pozisyonlar var. Sol bek bu mevkilerden birisi.
* Takip ettiğimiz oyuncuları söyleyemem ancak Muhammed'in kamptaki performansıyla beni tüm oyuncular arasında en çok şaşırtan olduğunu vurgulamalıyım. İyi bir oyuncu olmaya doğru evriliyor. Bizi yaptıklarıyla fazlasıyla etkiledi.
* Geçen sezon şampiyon olacak kadar gol atmışız ancak küme düşürecek kadar da gol yemişiz. Top her zaman bizde kalmalı ve hücum oynamalıyız.

ARKADAŞINA GÖNDER
'Korkak değil çok cesurum'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz