Yargıtay geri gönderdi

Giriş Tarihi: 6.9.2013

Yargıtay 5. Ceza Dairesi eksik işlem nedeniyle şike dava dosyasını 16. Ağır Ceza Mahkemesi'ne geri gönderdiği için karar en az 3 ay gecikecek

Şike davasında sürpriz gelişme. Son karar için gözlerin çevrildiği Yargıtay 5. Ceza Dairesi ilk inceleme sonunda eksik işlem tespit ettiği dava dosyasını İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'ne geri gönderme kararı aldı. Mahkeme, Yargıtay Dairesi'nin belirlediği eksiklikleri gidermesinin ardından dava dosyasını tekrar Yargıtay'a gönderecek. Dosyadaki bu eksiklerin davanın seyrini etkilemeyeceği belirtilirken bu gelişmeyle kararın verilmesinin 3 ay gecikebileceği belirtiliyor. Bu durumda kararın Fenerbahçe'nin 2 Kasım'daki Olağanüstü Kongresi'ni kadar çıkmama ihtimali var.

Ve Sow'a af çıktı
Sivas maçında 18'e giremeyen ve Ersun Yanal ile sorun yaşayan Moussa Sow'da kriz sona erdi. Dün milli takım kampından arayarak yaptığı her şeyin oynamama üzüntüsüyle gerçekleştiğini belirten Sow'a Yanal, "Oynamadığın için üzülmen doğal ama sorunu sosyal medyada paylaşmana şaşırmıştım. Herkes hak ettiği zaman sahada olacak" dedi ve barış sağlandı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Yargıtay geri gönderdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz