Şampiyonluğun en büyük adayıyız

Giriş Tarihi: 17.9.2013

"Oyunu çevirmek için yaptığımız mücadele iyi bir ekip olduğumuzu gösterdi. Taraftarlarımızla birlik olursak şampiyonluğun en güçlü adayı Fenerbahçe."

Ersun Yanal, Kasımpaşa karşısında 90+3'te alınan 3-2'lik galibiyet için "İyi takım olduğumuzu gösterdik" dedi. İşte Fenerbahçe'nin teknik patronunun basın toplantısında yaptığı çarpıcı açıklamalar:
* Kasımpaşa, yaratıcı ve yetenekli oyuncularıyla ritmimizi oldukça engelledi. Geriye düşmemize rağmen, oyunu çevirmek için yaptığımız mücadele ve oyuna sonradan katılan oyuncularımızın performansı, bizim iyi bir ekip olduğumuzu gösterdi.
* Kritik bir maçtı. Oynayan oynamayan tüm oyuncularımız ile kazandık. Oynadığımızda neler yapabileceğimizi, bazı bölümlerde gösterdik.
* Taraftarlarımızla birlikteliği yaratırsak, şampiyonluğun en büyük adayı biziz. En büyük aday olarak da devam edeceğiz ve şampiyon olacağız.
* Sow, en yetenekli oyuncularımızdan. Ne kadro dışı bıraktık, ne de Sow'suz olacağız. Yeri geldiğinde Kuyt da oturacak. Webo da oturacak, Emenike de.
* Volkan'ı dinlendirmeyi düşünmüyorum. En çok güvendiğim oyunculardan birisi. Bize önemli katkısı olacak. Holmen de Sivas maçındaki Holmen gibi devam edecek. Salih de yeri geldiğinde oynayacak.
ARKADAŞINA GÖNDER
Şampiyonluğun en büyük adayıyız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz