X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER UltrAslan'dan Terim açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

UltrAslan'dan Terim açıklaması

  • Giriş Tarihi: 25.9.2013 11:12 Güncelleme Tarihi: 25.9.2013 14:10

Galatasaray'ın Fatih Terim ile yollarını ayırmasının ardından taraftar gruplarından UltrAslan bir açıklama yayınladı.


İşte UltrAslan'ın açıklaması:

"Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda Teknik Direktörümüz İmparator Fatih TERİM ile yolların ayrılması kararının çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz.

Galatasaray ne zaman başarılı olsa, ne zaman ivmesini yukarıya doğru çevirse harekete geçen hastalıklı kafatasçı zihniyetin uzun süredir devam eden operasyonu da bu hareketle ne yazık ki kendi açılarından başarıya ulaşmış, Galatasaray'ımızı ise derin bir kaosun ortasına itmiştir.

UltrAslan olarak son yaptığımız koreografide dahi armamızın doğduğu Mekteb-i Sultani ile gurur duyduğumuzu dünyaya ilan etmiş, ve tüm Galatasaray camiasını bir arada omuz omuza olmaya davet etmiştik. Ancak camianın köşe başlarını tutmuş bu kafatasçı ve Galatasaray Lisesi kültürü ile alakası olmayan hastalıklı zihniyet, Mekteb-i Sultani kimliklerinin arkasına saklanarak entrikalarını hayata geçirmiş, göreve geldiği günden bugüne Başkanımızı yanlış yönlendirmiş ve halen de yönlendirmektedir. Ne yazık ki Başkanın düştüğü bu tuzak bugün Galatasaray'ın gelmiş geçmiş en büyük efsanelerinden birine çok büyük bir vefasızlık örneği sergilemesine neden olmuştur.

Biz Hocamızın söylediği gibi "Aslolan GALATASARAY'dır" felsefesini benimsemiş GALATASARAY taraftarları olarak takımımızın her zaman yanında olacağız. Ancak Hocamıza yapılan bu ayak oyunlarını unutmayacağımızı ve bunun kamuoyunda gayet iyi bilinen sorumlularının enselerinde GALATASARAY taraftarının nefesini daima hissedeceklerini kamuoyuna kararlılıkla bildiririz!"

kalan karakter 1000

karakuşak karakuşak

Tebrikler ultraslan......
tebrikler bizim gözümüz kulağımız oldunuz...
kına yak başkan ünal aysal kına yak Bülent Tulun kına yak snajder...
seni seviyoruz İmparator Fatih Hocam...

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 25.09.2013 22:08
şekipcan şekipcan

Ünal Aysal yerden göğe kadar haklıdır, Yıldırım Demirören'in ayak oyununa düşüp anlaşma yapan birisinin artık Galatasaray da yeri olamaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır26
cevapla 25.09.2013 15:47
ultraaslan ultraaslan

boykot var. arena ilk maçta full çakılı olacak. 50.000 kişi yönetim istifa diye bağıracak. futbolcuların onurunun çalınmasına ise asla izin verilmeyecek. işte gs lik duruşu budur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet30
hayır16
cevapla 25.09.2013 15:28
ultraaslan ultraaslan

boykot var. arena ilk maçta full çakılı olacak. 50.000 kişi yönetim istifa diye bağıracak. futbolcuların onurunun çalınmasına ise asla izin verilmeyecek. işte gs lik duruşu budur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır13
cevapla 25.09.2013 15:28
Dost Dost

Ya adamı resmen br eleman gibi haberi olmadan kapı önüne koymuşlar vah ki vahhhhhh. Ultra Aslanı ın yapacağı tek şey var eğer Terime vefa örneği göstereceklerse organize bir şekilde ilk maçta tribünleri boş bıraksınlar yoksa lafla ahkam kesmesinler. Ben gitmeyeceğim mesela bu haftaki maça.

Aynı Görüşte misiniz?
evet38
hayır15
cevapla 25.09.2013 14:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.