X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER G.Saray'dan açıklama: Utanç verici!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

G.Saray'dan açıklama: Utanç verici!

  • Giriş Tarihi: 8.10.2013 15:10

Galatasaray Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada, Adnan Öztürk'ün iddialarına sert bir dille yanıt verildi.

Galatasaray Spor Kulübü, sarı-kırmızılı kulübün eski ikinci başkanı Adnan Öztürk'ün bir televizyon kanalına yapmış olduğu açıklamaları sert bir şekilde eleştiren bir bildiri yayınladı. Yapılan açıklamada Adnan Öztürk'ün kullandığı ifadelerin 'utanç verici' olduğu vurgulandı. Galatasaray Spor Kulübü'nün açıklamasında Adnan Öztürk'ün en büyük hedefinin sarı-kırmızılı kulübün başkanlığı olduğunun da altı çizildi.

"SİSTEMLİ BİR ELEŞTİRİ, YIPRATMA..."
"Son günlerde, özellikle Fatih Terim'in ayrılmasından sonra Galatasaray'da iktidar hırsına kapılmış bir kaç kişinin TV, basın ve internet ortamında sistemli bir eleştiri ve yıpratma çabalarına giriştikleri, amaçlarına ulaşmak için her yolu mübah, her şeyi fırsat olarak gördükleri Galatasaray'ı biraz tanıyan, gelişmeleri göz ucuyla bile olsa takip eden herkesin farkında olduğu bir gerçek. Ne yazık ki, dün Galatasaray'ı başka bir yönetimden kendi tabirleriyle "kurtarmaya" çalışan ve Ünal Aysal'ın Başkanlık döneminin büyük bir bölümünde görev almış ancak bu bayrak yarışının anlamını kavrayamamış bazı arkadaşlarımız, bu seviyesiz girişimlerin başını çekiyor.

"GALATASARAYLIYA HİÇ YAKIŞMIYOR"
Dün akşamki Telegol programında, bir önceki dönemin Başkan Yardımcısı sıfatını taşıyan Adnan Öztürk'ün kendisinin en azından tanıklık ettiği süreçteki pek çok gelişmeyi inkar eden bir tavır içinde "komplo, tezgah, tiyatro" gibi çamura bulanmış bir retorikle, hiçbir Galatasaraylı'ya yakışmayan bir hırs ve uslup içinde bir röportajı yayımlanmıştır.

"ÖZTÜRK'ÜN AÇIKLAMALARI UTANÇ VERİCİ"
Galatasaray'da yöneticilik yapmış bir kişi için en hafif tabirle "utanç verici" olarak nitelendirilebilecek bu söyleşinin camiamız açısında hayırlı bir yönü de mevcuttur. En azından bu sayede, uzun bir süredir her demecinde gönlünde yatan gerçek aslanın Galatasaray değil, Başkanlık olduğu ortaya çıkmakta olan bu arkadaşımızın, 180 derecelik dönüşümünün temelinde yatan motifler de, apaçık ortaya çıkmış bulunmaktadır.

"HİÇBİR BİLGİ, BELGE YOK! İÇİ BOŞ..."
Henüz 4 ayını yeni doldurmuş olan bir yönetimdeki arkadaşlarımıza ve yıllarca görev almakla kalmayıp camia içinde tanınmak için kullandığı değerli kurum ve kişilere yönelik alaycı, aşağılayıcı bakışı aslında bizzat kendisini küçük düşüren cümlelere dökülmüş, hiçbir bilgi ya da belgeye dayanmayan içi bomboş iddiaları seçim kararımızın erken değil tam zamanında alındığını hepimize bir kez daha kanıtlamıştır. Her vesileyle sağduyusunu kanıtlamış camiamızın ve kamuoyunun, bu talihsiz söyleşi sayesinde, kendisi hakkında nihai değerlendirmeyi yapacağından eminiz."

kalan karakter 1000

feyzullahoz@hotmail.com feyzullahoz@hotmail.com // İZMİR

sizden olsa olsa provakötör olur.adnan
polatı harcadığınız gibi

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.10.2013 00:00
gs gs

sizin yaptığınız galatasaraylılığa çok yakışıyor idmandaki hocayı kovmakmıdır gerçek galatasaraylılık fatih terimin gs ye kazandırdıklarından hepsini demiyorum bakın sadece bir tanesini o bülent tulunun sülalesi gelse yapamaz aynısını sende yapamazsın başkan sen zannediyorsun ki ben adamları aldım zaten şampiyon olacaktı o sizin idmandan kovduğunuz adam r madridin bile müzesinde olmayan kupayı aldı zamanında siz o zaman neredeydiniz bülent tulunla

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.10.2013 19:56
vaybe vaybe

Herkesin bildiği şeyler. Ne yalanı yıpratması. Tribünlerin hemen hemen hepsi biliyor. Adnan öztürk te ak kaşık değildir ya neyse.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.10.2013 19:13
AH-63 AH-63

unal aysal istifa okadarrrrrrrrrrrr

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.10.2013 19:12
AH-63 AH-63

unal aysal istifaaaaaaaaa okadarrrrrrrrrrrrrrr

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.10.2013 19:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.