X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hürriyet’i Aziz Yıldırım mı yönetiyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hürriyet’i Aziz Yıldırım mı yönetiyor?

  • Giriş Tarihi: 9.10.2013 15:30 Güncelleme Tarihi: 9.10.2013 17:56

Sabah Gazetesi'nin usta kalemlerinden Hıncal Uluç, Hürriyet'in Erman Toroğlu ile yollarını ayırmasını eleştirdi.

Hürriyet gazetesinin Erman Toroğlu ile yollarını ayırmasını ve gönderiliş nedenini de reklamda oynaması olarak açıklamasını eleştiren Hıncal Uluç "Hürriyet haksız" dedi ve ekledi: "Aziz Yıldırım rahatsız Erman Toroğlu'ndan... Bu işlerin arkasında Aziz Yıldırım var. Erman'ı Digiturk'ten kim kovdurdu? Kabloları kesilen, kameralarına tribünlerde yer gösterilmeyen Digiturk nasıl muma döndü ve nasıl en azılı Fenerbahçeli oldu? Hürriyet farklı mı zannediyorsunuz?" dedi.

İşte Hıncal Uluç'un çok konuşulacak röportajının o bölümü...

"Hukuken konuşuyorum; Hürriyet haksız.
Sabah gazetesinde 'Benim elemanlarım reklamlarda görünemez' diye alınmış bir karar var mı; yok. Bu şu demektir: Ben Ağaoğlu ile iki yıllık bir anlaşma yapabilirim. Tamamen benim vicdanıma kalmış. Ağaoğlu bana 'Yeni inşaatlarımda istediğin yerden sana iki daire, üstüne de şu kadar para vereyim. Gel benimle iki sene anlaşma yap' diye bir teklif yapabilir. Bunu önleyecek kendi vicdanımdan başka hiçbir şey olmadığına göre ben bu anlaşmayı yaparım ve ilk senenin reklam filmini çekerim. Bu reklam filmi yayınlanmaya başlar.

Ondan sonra Sabah gazetesi 'Benim elemanlarım reklamlarda yer alamaz' diyebilir. Tamam... Ama hukukta kurallar geçmişe yönelik yürümez. Ben de Sabah gazetesine derim ki 'Arkadaşlar, benim bu arkadaşlarla iki yıllık sözleşmem var. Bu sözleşmem bitene kadar ben bu reklam filmlerini yapmaya devam edeceğim.' Onlar da 'peki' derler ya da beni kovarlar!..

Aslında sinyaller geliyor gibiydi. Son dönemde Toroğlu'nun Hürriyet'teki yeri maç yazılarıyla sınırlı kalmaya başlamıştı.
Rahatsız çünkü... Aziz Yıldırım rahatsız Erman Toroğlu'ndan... Bu işlerin arkasında Aziz Yıldırım var. Erman'ı Digiturk'ten kim kovdurdu? Kabloları kesilen, kameralarına tribünlerde yer gösterilmeyen Digiturk nasıl muma döndü ve nasıl en azılı Fenerbahçeli oldu? Hürriyet farklı mı zannediyorsunuz?

Aziz Yıldırım'ın bir telefonu birtakım medya organlarında bazı insanların ayağını kaydırmaya yetiyor. Açık söylüyorum; gücü yetse benim ayağımı da kaydırır. Ama bana gücü yetmiyor. Yeterdi belki de... Bu şike davalarıyla falan bu hallere düşmeseydi, belki yeterdi!..

kalan karakter 1000

sanane sanane

İyide kılcal abüü sana kimse teklif yapmaz çünkü sen fikir kabızı bi adamsın

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.10.2013 09:10
mus 49 mus 49

Erman torogluda temiz ayakabi degil..al birini vur ötekine..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.10.2013 03:23
ferit ferit

bir gsli olarak hıncal uluçtan nefret ediyorum tez zamanda vefat etsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 10.10.2013 03:00
cabulcu hayrettin cabulcu hayrettin

kapa ceneni ihtiyar adam, anlamadigin seylere burnunu sokma, ukala.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 10.10.2013 01:23
Şerefli medya Şerefli medya

Hıncal mafya bozuntularından bahset biraz.. Bırak bu fb ve AY düşmanlığını..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.10.2013 00:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.