Bir tiyatro oynanıyor

Giriş Tarihi: 30.10.2013

"Futbolumuzda adalet yok. Anadolu takımları eziliyor. Bir tiyatro oynanıyor ve biz bunu seyrediyoruz. Türk futbolu baştan kokmuş"

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Kasımpaşa yenilgisi sonrası sert açıklamalar yaptı. aHABER'e konuşan Başkan, futbolda oyunlar oynandığını belirterek şöyle konuştu:
Türkiye'de futbol çürümüş. Bir tiyatro oynanıyor ve biz bunu seyrediyoruz. İnsanlar maçlardan önce konuşuyor. Düdükler o konuşmalara göre çalıyor. Bunları yapanlar bedelini ödeyecekler. Söylenecekleri biriktiriyorum. Her şeyi onların yüzüne söyleyeceğim.

Kendi sonlarını hazırlıyorlar
Türk futbolunda adalet yok. Anadolu takımları eziliyor. İki üç haftadır kartlarda, yönetimlerde standart var mı, bunları soracağız o insanlara. Bu hareketlerle sonlarını hazırlıyorlar. Hakemin gözü önünde oyuncu tekmeleniyor kart yok, bizim oyuncumuza kart gösteriliyor. Balık baştan kokarmış. Türk futbolu da baştan kokmuştur. Bunları yetkililerle yüz yüze konuşacağız zaten.

Cahillikten mi yapıyorlar?
Federasyona ağza alınmayacak küfürler ediliyor. Bu insanlar hala orada oturuyorlar. Ama biz biriktiriyoruz. Bunları soracağız. Bakın, biz Avrupa kupası maçı oynayacağız, döneceğiz Pazar günü saat 14.00'te Gençlerbirliği ile oynayacağız. Bu iyi niyet mi? Bunu sorduğumuz zaman izah edecekler. Bunları bilerek mi yapıyorlar, cahillikten mi yapıyorlar, art niyetten mi yapıyorlar öğreneceğiz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Bir tiyatro oynanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz