"Ronaldinho haberlerinden rahatsızız"

Giriş Tarihi: 30.10.2013 20:08

Beşiktaş ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, hem kendilerinin hem de Ronaldinho cephesinin çıkan spekülatif haberlerden rahatsız olduğunu söyledi.

Beşiktaş ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, Ronaldinho transferiyle ilgili çıkan haberlerle ilgili NTV Spor'a açıklamalarda bulundu. Nur Çebi, hem kendilerinin hem de Ronaldinho cephesinin çıkan spekülatif haberlerden rahatsız olduğunu söyledi.

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ronaldinho transferiyle ilgili görüşmelerde bulunduklarını ancak oyuncunun menajerinin İstanbul'a gelmediğini söyledi. Nur Çebi, "Ronaldinho transferi hakkında artık açıklama yapmak istemiyorum. Bu durumdan Ronaldinho'nun menajeri de rahatsız. Türk basınında bu transferle ilgili sürekli haber çıkmasından rahatsız olduklarını bize ilettiler. Bu düşüncelerini anlayışla karşılıyorum. Kulüp olarak biz de bu transfer belli bir aşamaya gelmeden açıklama yapmak istemiyoruz. İş imza aşamasını geldiğinde haber vereceğiz. Ayrica Ronaldinho'nun menajeri ile de İstanbul'da bir görüşmemiz olmadı." dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
"Ronaldinho haberlerinden rahatsızız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz